Miley Cyrus 4ever 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New Miley Cyrus 4ever 4um
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Hi, Hello!!! ;)))))

Go down 
AuthorMessage
JoJo '93
Admin
JoJo '93


Broj poruka : 776
Datum upisa : 2009-06-17
Godina : 30
Lokacija : ...Tamo negde daleko od noralnog sveta, gde me moja bujna masta odnese, u mojim ruzicastim snovima...

Hi, Hello!!! ;))))) Empty
PostSubject: Hi, Hello!!! ;)))))   Hi, Hello!!! ;))))) EmptyWed Jun 17, 2009 9:15 am

Ok, pa izgleda da cu ja biti prva koja ce se pretstaviti, i mogu da kazem da mi je prava cast!!!!!!!!

Pa ovako ako za ikoga moze da se kaze da OBOZAVA MILEY onda sam to definitvno ja, to moze potvrditi svako ko me poznaje...

Pa evo nesto o meni...
Ja sam Jovana, '93 sam godiste, iz NS sam, idem u srednju gradjevinsku skolu, smer dizajner odece...
Jako obozavam muziku i filmove,serije, OBOZAVAM MILEY CYRUS, NJEN SAM OGROMAN FAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Takodje volim Ashley Tisdale, Jonas Brothers, Bon Jovi, Avril Lavigne, RBD, Vanilla Ninja, Taylor Swift, Aloha From Hell, Chad Michael Muray, Olsen Twins, Jonhy Deep, Lepnardo DiCaprio, Robert Pattinson, Tom Welling, Heath Ledger, Hilery Duff, Vanessa Hudgens, Demi Lovato, Selena Gomez, Zac Efron ... A sto se tice filmova, eee nije ni vazno, aj ipak cu napomenuti par meni omiljenih Camp Rock, Harry Potter, Twilight, Mean Girls, Freaky Friday, A Cinderela Story, School of Rock, Another Cinderela Story, HSM, 10 Things I Hate About You, Wild Child, Man of Fire, Raise Your Voice, New York Minute, John Tucker Must Die, Friday, What A Girl Wants, It Takes Two, Charper By The Dozen, The Patriot, The Hot Chick, Catch Me If You Can, Titanic, pa ima ih jos puno, a omiljene serije vam necu pisati...
Pa to je to...

P.S. Da jos samo da zahvalim Kiki i Andji, koje su rekle da cu moci sa njima da budem admin na ovom 4umu, to mi mnooooooooooooogooooooooo znaci...
Nadam se da ce 4um biti veooomaaa uspesan!!!
Love you so much <3
BIG KISS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hi, Hello!!! ;))))) 31i00iVJOVL._AA280_ Hi, Hello!!! ;))))) 246012433v1_350x350_Front_Color-BlackHi, Hello!!! ;))))) Miley_tee_char
Back to top Go down
http://wannesa-ashley4ever.4forum.biz/forum.htm
 
Hi, Hello!!! ;)))))
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Miley Cyrus 4ever 4um :: Informacije o nasem forumu :: Predstavite se-
Jump to: