Miley Cyrus 4ever 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New Miley Cyrus 4ever 4um
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer

Go down 
5 posters
AuthorMessage
JoJo '93
Admin
JoJo '93


Broj poruka : 776
Datum upisa : 2009-06-17
Godina : 30
Lokacija : ...Tamo negde daleko od noralnog sveta, gde me moja bujna masta odnese, u mojim ruzicastim snovima...

Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer Empty
PostSubject: Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer   Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer EmptyWed Jul 29, 2009 7:01 am

Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer Mileyandjohnmayer

Miley Cyrus ima samo 16 godina, ali ona vec zna sta tacno hoce kod muskarac.

Kako je Hollyscoop prethodno objavio, Miley je ponovo slobodna, i prica i svom idealnom muskarcu.

Pisuci na svom Twitter nalogu, Miley kaze: "Dragi BOZE, ja bih zelela momka koji je kao John Mayer/ James Morrison/ Elvis/ Rob Thomas sve u jednom. TI SI NAJBOLJI! Voli te zauvek, Miley (sic)."

Nedavno je ostavila poruku na twiteru dajuci svima do znanja da je slobodna. Ona je napisala: "Voliiim Da sam slobodna Smile zivot je tako bezbrizan!!! (sic)."

Ali samo nekoliko stai kasnije, mora da je imala preokret srca, pisuci: " Zasto slusam pesme koje me teraju da placem? Jos bolje pitanje, zasto slusam pesme koje cine da mi nedostajes? Laku noc mececu,laku noc zvezde, laku noc ljubavi moja gde god da si. Slako spavaj."

Nismo u potpunosti sigurni na kog bivseg je ona mislila, ali ova devojka je poprilicno zbunjena. Sta mislis o tome da jednostavno neko vreme ostanes slobodna Miley...
Back to top Go down
http://wannesa-ashley4ever.4forum.biz/forum.htm
Tinkerbell
Znas sve njene pesme
Znas sve njene pesme
Tinkerbell


Broj poruka : 602
Datum upisa : 2009-07-29
Godina : 27
Lokacija : ...in Neverland...

Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer Empty
PostSubject: Re: Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer   Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer EmptyThu Jul 30, 2009 6:16 pm

E Miley,Miley...pa dobro...to se svakom desava!
Back to top Go down
JoJo '93
Admin
JoJo '93


Broj poruka : 776
Datum upisa : 2009-06-17
Godina : 30
Lokacija : ...Tamo negde daleko od noralnog sveta, gde me moja bujna masta odnese, u mojim ruzicastim snovima...

Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer Empty
PostSubject: Re: Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer   Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer EmptyThu Jul 30, 2009 7:14 pm

Sta ces, jadan, bas mi je zao, vidi se da je tuzna, po ovome sto je pisala, ali kako kazu, posle kise uvek sija sunce xD....
Back to top Go down
http://wannesa-ashley4ever.4forum.biz/forum.htm
Tinkerbell
Znas sve njene pesme
Znas sve njene pesme
Tinkerbell


Broj poruka : 602
Datum upisa : 2009-07-29
Godina : 27
Lokacija : ...in Neverland...

Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer Empty
PostSubject: Re: Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer   Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer EmptyThu Jul 30, 2009 7:14 pm

JoJo '93 wrote:
Sta ces, jadan, bas mi je zao, vidi se da je tuzna, po ovome sto je pisala, ali kako kazu, posle kise uvek sija sunce xD....
Da.. i to sto kazes!
Back to top Go down
●вяιgнт ѕтαя●
Admin
●вяιgнт ѕтαя●


Broj poruka : 346
Datum upisa : 2009-06-14
Godina : 28

Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer Empty
PostSubject: Re: Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer   Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer EmptyFri Jul 31, 2009 6:30 am

Tinkerbell wrote:
JoJo '93 wrote:
Sta ces, jadan, bas mi je zao, vidi se da je tuzna, po ovome sto je pisala, ali kako kazu, posle kise uvek sija sunce xD....
Da.. i to sto kazes!
da...
Back to top Go down
https://mileycyrus-4ever.forumotion.com
*Dule*
Znas jednu njenu pesmu
Znas jednu njenu pesmu
*Dule*


Broj poruka : 135
Datum upisa : 2009-06-25
Godina : 31
Lokacija : Kragujevac, Srbija.

Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer Empty
PostSubject: Re: Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer   Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer EmptyWed Aug 05, 2009 6:20 pm

Bice bolje, a i ovo s J.M.-om, svaka devojka ima celebrity crusha, pa sto da ne i Miley. I ona je devojka, ssamo poznata, pa sto da ne zivi malo obicno?

Ps. Koliko ja vidim, vec joj je pocelo sunce Razz
Back to top Go down
<3..::I'm crazy for..::<3
Hannah Montana ti je omiljena serija
Hannah Montana ti je omiljena serija
<3..::I'm crazy for..::<3


Broj poruka : 412
Datum upisa : 2009-08-05
Godina : 28
Lokacija : U swemiru...:))

Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer Empty
PostSubject: Re: Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer   Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer EmptyThu Aug 06, 2009 4:05 am

Xex pa pocelo joj je sunce, valjda.......xD
Back to top Go down
Sponsored content





Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer Empty
PostSubject: Re: Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer   Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer Empty

Back to top Go down
 
Miley Cyrus Wants a Man Like John Mayer
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Miley Cyrus Cheerleader
» Miley Cyrus Party in the usa music video
» Miley Cyrus Rocks Out for Wal-Mart
» Miley Cyrus B97 W/ SPEEDY INTERVIEW
» Miley Cyrus Party In The USA REMIX Vid

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Miley Cyrus 4ever 4um :: Miley Ray Cyrus :: Zanimljivosti i Novosti-
Jump to: