New Miley Cyrus 4ever 4um

HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Zasto ne priznaje da je ponovo sa Nickom??

Go down 
AuthorMessage
<3..::I'm crazy for..::<3
Hannah Montana ti je omiljena serija

Broj poruka : 412
Datum upisa : 2009-08-05
Godina : 22

PostSubject: Zasto ne priznaje da je ponovo sa Nickom??   Wed Aug 05, 2009 8:20 am

To je bilo pomirenje godine! Miley Cyrus (16) i Nick Jonas (16) ponovo su zajedno, sto je drugi pokusaj holivudskog para iz snova. Njihovi fanovi bili su odusevljeni kada je Miley pre nekoliko nedelja raskinula sa momkom Justinom Gastonom 9200 i nakon toga odmah poletela Nicku u zagrljaj. Samo cetiri dana od raskida Miley je uzivala u odmoru sa svojom starom-novom ljubavi u Savani/Dzordzija. Svoju srecu javno je pokazala na bini. Na jednom koncertu brace Jonas< Nick i Miley otpevali su njihov duet "Before The Storm", a na kraju nastupa Miley je socno poljubila svog decka. Ali sta je sad ovo? Pre nekoliko dana Miley je na Twitteru napisala: "Tako mi prija sto sam solo. Zivot je tako bezbrizan!" Ove reci su pravi samar za Nicka i sada se pitamo zasto ona ne zeli da prizna da su zajedno? Prvi razlog je sto ova mlada glumica ne zeli jos vise da povredi svog bivseg momka Justina, jer je sigurna da bi on tesko podneo kada bi tako brzo nakon njihovog raskida javno priznala da je ponovo srecna i zaljubljena. A drugi razlog je snimanje filma "The Last Song" u Savani, gde stalno mora da se ljubi sa partnerom Liamom Hemsworthom (18). Ocigledno je da joj se kolega dopada i kada se kamere ugase, pa zato ne zeli da umanji svoje sanse sa njim. Verovatno joj odgovara sto je Nick kod kuce u Los Andjelesu, daleko od Savane. I stigli smo do treceg razliga: Mileyna igra skrivanja deluje pomalo kao osveta. Pre dve godine kada su prvi put bili zajedno, situacija je bila obrnuta. Tada Nick nije hteo da prizna da je zaljubljen u Miley, jer nije zeleo da razocara zenski deo fanova brace Jonas. A kada ga je Miley javno poljubila, on je brze-bolje raskinuo vezu. Da li ona to pokusava da mu vrati istom merom? Tako mu i treba! Jedno je jasno: ako krenu da rasciscavaju stare racune, to sigurno nece doprineti nista dobro njihovoj vezi. Nadajmo se da fanovi nece morati ponova da se brinu zbog Miley...

Ovo sam prekucala i BRAVO-a....Smile

Admin

Broj poruka : 776
Datum upisa : 2009-06-17
Godina : 25
Lokacija : ...Tamo negde daleko od noralnog sveta, gde me moja bujna masta odnese, u mojim ruzicastim snovima...

PostSubject: Re: Zasto ne priznaje da je ponovo sa Nickom??   Wed Aug 05, 2009 8:26 am

Da, znam procitala sam xD, bas mi je glupo sto sad nece da se pomire, ali mislim da je tako korektno, zbog njenog bivseg decka Justina... Mislim ispasce da je bila s njim tek tako, a pricala je kako joj je puno pomogao i kako ga voli...
Nadam se da ce se ona i Nick pomiriti, i mislim da ce biti tako samo je pitanje vremena...

♥... There's always gonna be another mountain, I'm always gonna wanna make it move, Always gonna be an uphill battle, Somebody's gonna have to lose, Ain't about how fast I get there, Ain't about what's waiting on the other side... It's the climb, yeah...♥
Back to top Go down
View user profile http://wannesa-ashley4ever.forumotion.com/forum.htm

PostSubject: Re: Zasto ne priznaje da je ponovo sa Nickom??   Wed Aug 05, 2009 8:31 am

Xex pa da.......Ne bi bilo fer da samo sto je raskinula sa jednim odma trci kod drugog......Al okej kako ona zeli........xD
Nadam se da ce se pomiriti i da ce to priznati.....Smile)

Znas sve njene pesme
Znas sve njene pesme

Broj poruka : 602
Datum upisa : 2009-07-29

PostSubject: Re: Zasto ne priznaje da je ponovo sa Nickom??   Wed Aug 05, 2009 8:32 am

JoJo '93 wrote:
Da, znam procitala sam xD, bas mi je glupo sto sad nece da se pomire, ali mislim da je tako korektno, zbog njenog bivseg decka Justina... Mislim ispasce da je bila s njim tek tako, a pricala je kako joj je puno pomogao i kako ga voli...
Nadam se da ce se ona i Nick pomiriti, i mislim da ce biti tako samo je pitanje vremena...
agree

♥️Miley|Nicole|Anahi♥️
Back to top Go down
View user profile
●вяιgнт ѕтαя●
Admin

Broj poruka : 346
Datum upisa : 2009-06-14
Godina : 23

PostSubject: Re: Zasto ne priznaje da je ponovo sa Nickom??   Wed Aug 05, 2009 3:31 pm

Pa lepe su joj razloge..xD
I ja se takodje nadam da ce ona i Nick da se pomire..Smile

* Si tu supieras quanto te amo.. <3
Back to top Go down
View user profile http://mileycyrus-4ever.forumotion.com
*Dule*
Znas jednu njenu pesmu
Znas jednu njenu pesmu

Broj poruka : 135
Datum upisa : 2009-06-25
Godina : 26

PostSubject: Re: Zasto ne priznaje da je ponovo sa Nickom??   Wed Aug 05, 2009 6:17 pm

Ima sanse da su Nick i Miley zajedno. Mozda bas kriju tu vezo zbog fanova, koji ce burno i odusevljeno da reaguju, i jos gore zbog medija, koji jedva cekaju da upropaste mladalcku ljubav. Tako su im upropastili vezu I put, kao i veze mnogih mladih (Britney & Justin). Ako su srecni, i ako im odgovara neka kriju, smao da posle ne ispadne nesto lose.
Back to top Go down
View user profile

PostSubject: Re: Zasto ne priznaje da je ponovo sa Nickom??   Thu Aug 06, 2009 4:02 am

*Dule* wrote:
Ima sanse da su Nick i Miley zajedno. Mozda bas kriju tu vezo zbog fanova, koji ce burno i odusevljeno da reaguju, i jos gore zbog medija, koji jedva cekaju da upropaste mladalcku ljubav. Tako su im upropastili vezu I put, kao i veze mnogih mladih (Britney & Justin). Ako su srecni, i ako im odgovara neka kriju, smao da posle ne ispadne nesto lose.
Aham.....Slazem se...Smile)

Znas jednu njenu pesmu
Znas jednu njenu pesmu

Broj poruka : 185
Datum upisa : 2009-08-13
Godina : 23

PostSubject: Re: Zasto ne priznaje da je ponovo sa Nickom??   Thu Aug 13, 2009 4:32 am

i ja se slazem
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Zasto ne priznaje da je ponovo sa Nickom??   

Back to top Go down

Zasto ne priznaje da je ponovo sa Nickom??
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zasto se Hrvati u Singapuru ne voze javnim prijevozom?
» Index: Đihad Pera Stošić ne priznaje američke izbore