New Miley Cyrus 4ever 4um

HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Policija pustila ludog Miley Cyrus fana iz zatvora

Go down 
AuthorMessage
Tinkerbell
Znas sve njene pesme
Znas sve njene pesme

Broj poruka : 602
Datum upisa : 2009-07-29
Godina : 21

PostSubject: Policija pustila ludog Miley Cyrus fana iz zatvora   Sat Aug 01, 2009 7:46 pm

Policijski znaničnici u Gruziji su doneli odluku da oslobode čoveka koga su uhapsili zbog "neprikladih komentara" koje je dobacivao poznatoj teen zvezdi Miley Cyrus i njenim fanovima na snimanju njenog novog filma The Last Song, insistirajući na tome da je zatvor bio pun i da nije bilo mesta za njega.
Mark McLeod, 53, je uhapšen od strane Policije Tybee Ostrva u Savannahu prošlog meseca na osnovu dve optužbe.
Policijski izveštaji govore da je McLeod kampovao na Tybeeu tri ili četiri dana i da je posmatrao Cyrusovu dok je bila na balkonu, da joj je slao posebne poklone i da je (kako tvrdi) nameravo da oženi Cyrusovu i da čak pozove policajca koji ga je uhapsio na venčanje.
McLeod je premešten u Chatham County Zatvor dan posle hapšenja ali je pušten jer je zatvor bio prepun. Nije imao novca da plati kauciju, ali će dobiti poziv za sud gde će morati da se pojavi 1. Septembra.
Lokalni mediji u Gruziji su primorali policiju da opravdaju svoju odluku da ga oslobode.
Insistirajući na tome da McLeodovo ponašanje nema efekta na njega samog, Cyrusovu i njene fanove, šerif Chatham Countya kaže: "Da smo čuli da se predpostavlja da je ovaj čovek i ranije proganjao nekoga ili da je i ranije bio optužen za ovakvo krivično delo ne bismo ga pustili... Optužen je za 2 nenasilna zločina i zato smo ovako postupili."

Moj boze.....kako vi komentarisete ovo?

♥️Miley|Nicole|Anahi♥️
Back to top Go down
View user profile
*Dule*
Znas jednu njenu pesmu
Znas jednu njenu pesmu

Broj poruka : 135
Datum upisa : 2009-06-25
Godina : 25

PostSubject: Re: Policija pustila ludog Miley Cyrus fana iz zatvora   Sun Aug 02, 2009 11:55 am

Gledao danas na E tv-u.
I strasno, to je neka teza pedofilcina, i definitivno ga treba zatvoriti. Strasno kakvih sve ima :S

Gledao sam i video na youtube gde nesto prica Miley sexy i sl. affraid
Back to top Go down
View user profile
Scmilezzz
Miley Cyrus... Ko je to??
Miley Cyrus... Ko je to??

Broj poruka : 15

PostSubject: Re: Policija pustila ludog Miley Cyrus fana iz zatvora   Sun Aug 02, 2009 12:15 pm

Uzhas...
Back to top Go down
View user profile
Ana Marija
Znas jednu njenu pesmu
Znas jednu njenu pesmu

Broj poruka : 133
Godina : 22

PostSubject: Re: Policija pustila ludog Miley Cyrus fana iz zatvora   Sun Aug 02, 2009 1:11 pm

*Dule* wrote:
Strasno, to je neka teza pedofilcina, i definitivno ga treba zatvoriti. Strasno kakvih sve ima
slazem se...
Back to top Go down
View user profile http://mermaids.forumotion.net/
JoJo '93
Admin

Broj poruka : 776
Datum upisa : 2009-06-17
Godina : 24
Lokacija : ...Tamo negde daleko od noralnog sveta, gde me moja bujna masta odnese, u mojim ruzicastim snovima...

PostSubject: Re: Policija pustila ludog Miley Cyrus fana iz zatvora   Sun Aug 02, 2009 2:07 pm

Ma stoka, bre, i nije prvi put da radi tako nesto... Ma stvarno nek mu sude, neki bolesnik bre, ili bolje receno pedofil...

♥... There's always gonna be another mountain, I'm always gonna wanna make it move, Always gonna be an uphill battle, Somebody's gonna have to lose, Ain't about how fast I get there, Ain't about what's waiting on the other side... It's the climb, yeah...♥
Back to top Go down
View user profile http://wannesa-ashley4ever.4forum.biz/forum.htm
*Dule*
Znas jednu njenu pesmu
Znas jednu njenu pesmu

Broj poruka : 135
Datum upisa : 2009-06-25
Godina : 25

PostSubject: Re: Policija pustila ludog Miley Cyrus fana iz zatvora   Sun Aug 02, 2009 2:29 pm

Mozda u nekom krajnjem slucaju i nije pedofil, vec je komerciojala, pa zeli malo para i slave. Mada i u tom slucaju ga osudjujem :@
Back to top Go down
View user profile
JoJo '93
Admin

Broj poruka : 776
Datum upisa : 2009-06-17
Godina : 24
Lokacija : ...Tamo negde daleko od noralnog sveta, gde me moja bujna masta odnese, u mojim ruzicastim snovima...

PostSubject: Re: Policija pustila ludog Miley Cyrus fana iz zatvora   Sun Aug 02, 2009 2:32 pm

Ma nznm sta je, ali nije normalan to 99% xD... Pa nek uziva u slobodi dok jos moze, a ako je trazio publiciter, izgleda da ga je dobio, pa ce na robiju....

♥... There's always gonna be another mountain, I'm always gonna wanna make it move, Always gonna be an uphill battle, Somebody's gonna have to lose, Ain't about how fast I get there, Ain't about what's waiting on the other side... It's the climb, yeah...♥
Back to top Go down
View user profile http://wannesa-ashley4ever.4forum.biz/forum.htm
Tinkerbell
Znas sve njene pesme
Znas sve njene pesme

Broj poruka : 602
Godina : 21

PostSubject: Re: Policija pustila ludog Miley Cyrus fana iz zatvora   Sun Aug 02, 2009 3:16 pm

JoJo '93 wrote:
Ma nznm sta je, ali nije normalan to 99% xD... Pa nek uziva u slobodi dok jos moze, a ako je trazio publiciter, izgleda da ga je dobio, pa ce na robiju....
Slazem se

♥️Miley|Nicole|Anahi♥️
Back to top Go down
View user profile
●вяιgнт ѕтαя●
Admin

Broj poruka : 346
Datum upisa : 2009-06-14

PostSubject: Re: Policija pustila ludog Miley Cyrus fana iz zatvora   Mon Aug 03, 2009 9:05 am

ajme menii.. ovo je neki manijak... Ja nzn kako moze neki ludjak da ovo pravi..ccc
jadna Miley.. Ko zna sta bi ja napravila da sam bila na Mileyno Mesto..ccc

* Si tu supieras quanto te amo.. <3
Back to top Go down
View user profile http://mileycyrus-4ever.forumotion.com
<3..::I'm crazy for..::<3
Hannah Montana ti je omiljena serija
Hannah Montana ti je omiljena serija

Broj poruka : 412
Datum upisa : 2009-08-05

PostSubject: Re: Policija pustila ludog Miley Cyrus fana iz zatvora   Wed Aug 05, 2009 9:04 am

OMG.........Ovo je neki bolesnik.......Ma njega ne treba na robiju vec na lecenje.....xD

Znas jednu njenu pesmu
Znas jednu njenu pesmu

Broj poruka : 185
Datum upisa : 2009-08-13
Godina : 23

PostSubject: Re: Policija pustila ludog Miley Cyrus fana iz zatvora   Thu Aug 13, 2009 4:53 am

bas tako,neka budala
Back to top Go down
View user profile
(: Smiley-Miley :)
Cula si za nju...
Cula si za nju...

Broj poruka : 54
Datum upisa : 2009-08-24

PostSubject: Re: Policija pustila ludog Miley Cyrus fana iz zatvora   Tue Aug 25, 2009 10:17 am

Taj je totalno puko!
Msm, choveche ima 53 godine!
Ja msm da je taj malo retardiran ili morbidan...
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Policija pustila ludog Miley Cyrus fana iz zatvora   

Back to top Go down

Policija pustila ludog Miley Cyrus fana iz zatvora
Back to top 
Page 1 of 1