Miley Cyrus 4ever 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New Miley Cyrus 4ever 4um
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ...Pravilnik...Obavezno procitati!!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
●вяιgнт ѕтαя●
Admin
●вяιgнт ѕтαя●


Broj poruka : 346
Datum upisa : 2009-06-14
Godina : 28

...Pravilnik...Obavezno procitati!! Empty
PostSubject: ...Pravilnik...Obavezno procitati!!   ...Pravilnik...Obavezno procitati!! EmptyMon Jun 15, 2009 8:59 am

-Zabranjeno je otvaranje glupih tema!
-Zabranjeno je otvoriti temu koja ce imati glupi naziv,mora da se nagovesti o cemu ce se pisati o temi!
-Strogo je zabranjen SPAM!Poruke koje sadrze sledece reci su spam DA, NE,
XEXE, HAHA, WOW, QL, SUPER JE, NNC, NEMA NA CEMU, NISTA....... ili samo smajli i
ostale.....Ovakve poruke su dozvoljene samou temama predvidjenim za to. SPAM ce biti obrisan, ako hoces da ostavis komentar napisi makar nekoliko reci.
-Zabranjeno je otvaranje tema koje ce doprinositi jos vecem spamovanju na forumu!
-Zabranjeno je vise od jednog puta reci nekome welcome u temama namenjenim za to!
-Zabranjeno je u potpis stavljati slike vece od velicine 550x350!
-Zabranjeno je da avatar bude pola stranice!
-Zabranjeno je postavljati slike koje SIRE stranicu!

-NE OMALOZAVAJTE JEDNI DRUGE,NE VREDJAJTE JEDNI DRUGE STO SE TICE VERSKE PODELE I SHTO SE TICE NACIONALNOSTI.
Back to top Go down
https://mileycyrus-4ever.forumotion.com
JoJo '93
Admin
JoJo '93


Broj poruka : 776
Datum upisa : 2009-06-17
Godina : 30
Lokacija : ...Tamo negde daleko od noralnog sveta, gde me moja bujna masta odnese, u mojim ruzicastim snovima...

...Pravilnik...Obavezno procitati!! Empty
PostSubject: Re: ...Pravilnik...Obavezno procitati!!   ...Pravilnik...Obavezno procitati!! EmptyTue Jun 23, 2009 5:23 am

Zabranjeno je reklamiranje 4uma ako imate manje od 50 postova!
Znaci dok ne skupite 50 postova ne mozete da reklamirate svoje 4ume, ako to budete cinili mi cemo obrisati adresu 4um...
U postu mora da ima vise od cetiri reci, da vismo izbegli pisaje, super, extra i ostalo, pa napisite bar jos koju rec, nece vam ruka otpasi!
Back to top Go down
http://wannesa-ashley4ever.4forum.biz/forum.htm
 
...Pravilnik...Obavezno procitati!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Obavezno pocitaj!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Miley Cyrus 4ever 4um :: Informacije o nasem forumu :: Pravila-
Jump to: